E-TİCARET

E-ticaret, günümüz çağında ticaretle ilgilenen, ilgilenmeyen herkes için olmaz olmazdır. Buyurun yeni çağın ticareti, e-ticarete biraz daha yakından bakalım;

Gün geçmiyor ki bir e-ticaret sitesi daha açılmasın.. Anavantajları saymakla bitmezken, malesef özellikle bizim ülkemizdeki e-ticaret anlayışı yeterince doğru olmadığı için bunların bir çoğu da domain sürelerinin bitiş tarihine kadar ancak devam edebiliyor.

Öte yandan e-ticarete gereken ilgi, önem ve ciddiyeti gösterenler ise çok değil, 1 yıl içerisinde ciddi başarılar elde ediyor. Her işte olduğu gibi bu işte de başarılı olmak bu üç parametreden geçiyor.

2014 yılı İngiliz araştırmacıların istatistiklerine göre önümüzdeki yıl içerisinde sokak esnaflarının %20 'si kepenk kapatacak!

Eğer siz de, "Açalım canım bi' e-ticaret sitesi, internetten gelsin paralar.." diyenlerdenseniz, kusura bakmayın bu iş olmaz! Bunu peşin peşin belirtiyoruz ki; sizin başarınız aynı zamanda bizim başarımız demektir. Üstelik siz bunun için bir hizmet bedeli ödeyeceksiniz, biz de bundan para kazanacağız; sizin de bunun karşılığını almanızı isteriz..


Start insurance

ANAHTAR TESLİM E-TİCARET

Sözde değil, özde anahtar teslim e-ticaret diyoruz! Ön çalışmamızdan itibaren, ihtiyacımız olan verileri paylaşın; sanal pos modülünden tutun da ürün girişlerine kadar ne gerekiyorsa sizin için biz yapalım!

E-ticaret dediğin, anahtar teslim olur..

Anahtar teslim e-ticaret dilerseniz; kategori, slayt görsellerinden tutun da ürün girişlerine kadar tüm adımları sizin adınıza biz gerçekleştirebiliriz. Biz verdiğimiz ürün/hizmetlerin arkadasındayız. Olmaz ama.. olur ya bir gün yollarımızı ayırmamız gerekirse içiniz rahat olsun; tüm sitenizin yedeğini olduğu gibi alıp farklı bir şirketle dilediğiniz gibi çalışabilirsiniz.


Start insurance

E-TİCARET PAKETLERİ

E-ticaret paketlerimizde belli başlı özellikleri aşağıdaki tablo üzerinden belirttik, aklınıza takılan herhangi bir konuda lütfen bizimle iletişime geçerek bilgi alınız.

ÖZELLİKLERBAŞLANGIÇORTAGELİŞMİŞ
SSL/Güvenlik SertifikasıVarVarVar
Sanal POS ModülüVarVarVar
PayU Ödeme ModülüVarVarVar
iPara Ödeme ModülüVarVarVar
Paypal Ödeme ModülüVarVarVar
Banka Havale ModülüVarVarVar
Kapıda Ödeme ModülüVarVarVar
SMS & Mail ModülüVarVarVar
Akıllı Filtreleme ModülüVarVarVar
Çoklu Dil/Kur Modülü2 Dil/1 Kur5 Dil/3 KurTüm Diller/Kurlar
Hazır Tasarım1 Adet2 Adet3 Adet
Arama M. OptimizasyonuVarVarVar
100 TL Hediye Gogole KuponuVarVarVar
Marka/Kategori YönetimiVarVarVar
Disk Alanı5 GB25 GB50 GB
Trafik100 GB100 GB250 GB
Mail Hesabı5 Adet10 Adet50 Adet
Mobil TemaVarVarVar
B2B Altyapısı+VarVar
XML Entegrasyonu++Var
Özel Tasarım++Var
Teknik DestekStandartStandartGelişmiş T.Destek
1 Aylık SEM Desteği-Tam DestekTam Destek
1 Aylık SEO DesteğiSadece KayıtlarTam DestekTam Destek
Hizmet Bedeli999 TL1499 TL2499 TL

E-TİCARET PAKETLERİ

kısaca altyapımız hakkında

© 2013 - 2015 KreatifSOFT. All Rights Reserved.